Представники громадських організацій, державних органів, парламентів, експерти з Грузії, Молдови та України обговорять прогрес у досягненні належного екологічного врядування

Захід «Належне екологічне врядування в Грузії, Молдові та Україні: уроки для майбутньої повоєнної архітектури в регіоні Східного Партнерства» відбудеться 1 грудня 2022 року (11:00 – 13:30 за київським часом) в онлайн режимі.

Організаторами заходу є Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» (Україна), Національний екологічний центр (Молдова) та Діалог поколінь (Грузія).

Під час круглого столу будуть презентовані основні висновки оцінки щодо шести компонентів належного екологічного врядування у трьох країнах Східного Партнерства, а також обговорені рекомендації як підвищити прогрес.

Під час заходу ми обговоримо такі питання:

  • Який прогрес в досягненні належного екологічного врядування в Грузії, Молдові та Україні?
  • Як російська агресія проти України впливає на дотримання принципів належного екологічного врядування?
  • Які рекомендації для основних стейкхолдерів можна запропонувати для посилення належного врядування для Грузії, Молдови та України, а також регіону загалом?
  • Як належне екологічне врядування може допомогти в забезпеченні зеленого повоєнного відновлення в регіоні?

На захід запрошуються представники органів державної влади, парламенту, громадських організацій, експерти, що цікавляться питаннями належного екологічного врядування.

Для участі потрібна реєстрація за посиланням: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZcscO2vqz8oGdfzsin-xc1KIGZN5YMmRmcx

Захід проводиться в рамках проекту «Адвокація належного екологічного врядування у регіоні Східного Партнерства» за підтримки Регрантингової схеми Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства для членів, за фінансової підтримки Європейського Союзу як частина його підтримки громадянському суспільству в регіоні.

Джерело