В рамках проведення Щорічної конференції Української національної платформи Форуму Громадянського суспільства Східного Партнерства 1-3 листопада 2022 року, 2 листопада 2022р. відбулося засідання РГ1.

На засідання був запрошений координатор РГ1 EaP Mikayela Hovhannisyana (Director  Eurasia Partnership Foundation-Armenia).

Відбулось обговорення дискусії «Європейська інтеграція і війна: виклики для громадянського суспільства України» та участі громадянських платформ в реалізації політики ЄС Східне партнерство, потреби трансформаційних змін в цій сфері, можливості призупинення участі  в СхП та  пріоритизації білатеральних контактів Україна-ЄС.  Підготовку  Асамблеї ФГС СхП в Празі,  проблеми участі української делегації. Реалізацію проекту  «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП в 2021-2023 роках», що фінансується Європейським Союзом та виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.     

Активізація виконання основного завдання Платформ, зокрема  РГ-1: “Демократія, права людини, належне урядування та стабільність” в моніторингу виконання Угоди про Асоціацію України , співпраця та синхронізація діяльності  з  Українською стороною Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС виконанням умов країни-кандидата до ЄС, реагування на виклики війни та захист прав і свобод українців, як пріоритет діяльності.

Інформація надана Ростиславом Дзундзою, координатором РГ1 УНП