Наші колеги з РГ5 УНП запрошують на тренінги в рамках реалізації проекту «Разом до перемоги»: підтримка сталості, безпеки та добробуту членів УНП». Проект отримує підтримку через схему регрантингу Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (Eastern Partnership Civil Society Forum )та фінансується Європейським Союзом в рамках його підтримки громадянського суспільства в регіоні.

ТРЕНІНГ З ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ТА ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙ-ЧЛЕНІВ УНП

Війна є надзвичайним психологічним подразником для людини та суспільства. Ми не маємо природного імунітету, здатного захистити від стресу, що спричиняють бойові дії та їх наслідки. Втім, існують правила і практики, які дозволяють навчитися спокійніше сприймати ситуацію. І цим зберегти фізичне здоров’я та душевну рівновагу. Своє, і тих, хто перебуває поруч.

КОЛИ: 18 та 19 листопада 2022 року

ДЕ: м. Київ

ФОРМАТ: ОФЛАЙН.

УЧАСНИКИ: Організації – члени Українська платформа Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства

Організатор: Всеукраїнська профспілка працівників туристичної галузі, санаторно-курортної сфери та готельного господарства Ukrainian Trade Union of Workers in Tourism, Spa areas and Hotel Industry.

18 листопада 2022р. тренінг “Тактичної медицини” для цивільних. За стандартами НАТО.

ЧАС: 10.00-16.00 год.

Мета тренінгу: ознайомитись та практично оволодіти основами первинної домедичної допомоги постраждалим в умовах бойових дій. Ці навички можуть використовуватися людьми, які не мають спеціальної медичної підготовки, з застосуванням на місці події найпростіших засобів до прибуття медичного працівника. Вишкіл проводять досвідчені, сертифіковані інструктори з Позаштатного Центру тактичної медицини при ЗСУ, які з перших днів війни їздять по Україні і навчають бійців ЗСУ за стандартами НАТО.

Після проходження тренінгу Ви навчитесь не тільки надавати першу допомогу собі та постраждалій особі, комплектувати аптечку, а й отримаєте знання, які допоможуть Вам і вашим близьким залишитись живими.

19 листопада 2022р. “Як зберегти психологічну рівновагу в умовах війни”

ЧАС: 10.00-17.00 год.

Мета тренінгу: дізнатись про різноманітність психічних травм, спричинених ситуацією повномасштабної війни, навчитись способам самодіагностики психічного стану, опанувати простими та ефективними техніками стабілізації емоційного стану, подолання тривоги, прийомами надання психологічної допомоги самим собі та близьким людям

Зміст:

  • Стадії переживання війни. Психічна травма як втрата здатності до опору, різноманітність психічних травм.
  • Поширені психологічні проблеми під час війни у військових, волонтерів, фахівців допомагаючих професій, цивільних.
  • Види стресових реакцій та управління ними. Прийоми психологічної самодопомоги в гострому стресі.
  • Самодіагностика тривожних та пригнічених станів. Робота з важкими емоціями. Способи стабілізації емоційного стану, прийоми допомоги та самодопомоги.
  • Вибудовування внутрішніх опор, пошук ресурсів для подолання травмуючих впливів.

Учасникам тренінгу буде компенсовано вартість проїзду до та з місця проведення тренінгу за наявності квитків (автобусом чи потягом (не вище купе), а також буде забезпечене проживання в готелі (за умови участі в двох тренінгах).

Кількість учасників тренінгу обмежена, тому відбір учасників буде здійснюватися по мірі їх надходження та заповнення місць.

Для реєстрації участі в тренінгах Вам необхідно 10 листопада 2022р. заповнити анкету: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdMCzprPSq…/viewform…

Ваша участь у тренінгу буде підтверджена організаторами електронною поштою або по телефону. Детальніше про місце проведення тренінгу та схему проїзду буде повідомлено пізніше.

Контактна інформація. У разі виникнення запитань звертатися на електронну адресу: tourismuttu@gmail.com

Джерело