Наші колеги з РГ2 УНП всіх запрошують доєднатися до обговорення.

Робоча група 2 УНП ФГС СхП у співпраці з Робочої групою 3 УС ПГС, Торгово-промисловою палатою України та ГО «Аналітичний центр АСУ» з метою сприяння практичній євроінтеграції і прискорення отримання Україною членства в ЄС проводить круглий стіл на тему «Rebuild Ukraine Facility: як виглядатиме взаємодія держави з громадянським суспільством та бізнесом»

⏰ у вівторок 8 листопада 2022 року о 10-00 на платформі ZOOM

✒ Запрошуємо доєднатися! Реєстрація за лінком https://forms.gle/37HvQZRBeh2rWfDMA

ℹ Єврокомісія в своєму комюніке до Європарламенту, Європейської Ради, Ради Європейського Союзу, Європейського Соціально-Економічного Комітету та Комітету Регіонів від 18.05.2022 року вже анонсувала механізм надання Україні міжнародної допомоги під час війни та на етапі післявоєнного відновлення. Зокрема, цей механізм передбачає створення відповідних організаційних структур, прийняття законодавства, інклюзивну участь громадянського суспільства та бізнесу у відновлення економіки країни. Однак для загалу потенційно долучених до реалізації цього механізму і відповідних програм відновлення країни цей документ здебільшого лишається недоступним.

https://www.facebook.com/events/849604776175805

Захід в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу