2 листопада 2022 року в рамках щорічної конференції відбулося засідання членів РГ2.

Порядок денний:

  1. Знайомство з новим членом РГ2- організаціє Асоціація жінок України “ДІЯ” – Рівне
  2. Презентація ініціатив реалізованих в рамках  Конкурсу ініціатив від УНП ФГС СхП
  3. Участь членів РГ2 у процесах післявоєнного відновлення України 

Різне

Ольга Горкавчук, Голова осередку в Рівному у Асоціація жінок України “ДІЯ” – Рівне та новий член РГ2, презентувала свою організацію та напрямки діяльності.

Лариса Старікова, ГО “Аналітичний центр Аграрного союзу України”, розповіла про реалізовану ініціативу “Безпека і безпечність харчування під час і після війни” в рамках проекту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу. Метою даної ініціативи було  з‘ясувати стан справ у сфері продовольчої безпеки (foodsecurity) та безпечності харчових продуктів (foodsafety) під час війни та на цій основі окреслити перспективи післявоєнного розвитку виробництва продуктів харчування в контексті євроінтеграції (Зелений курс ЄС та концепція«від лану до столу»як його частина).

Ірина Куропась, Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини, презентувала результати реалізованої ініціативи «Економіка громад і регіонів в умовах воєнного стану та пріоритети їх повоєнного розвитку» в рамках проекту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу. В рамках ініціативи було проведено дослідження  економічного розвитку прикордонних з ЄС регіонів України в умовах воєнного стану, проаналізувано динаміку змін показників в різних секторах економіки та запропоновано конкретні шляхи з відбудови та модернізації економічних підвалин в Україні, які слугуватимуть локомотивом до швидкої інтеграції з Європейським Союзом. Також відбулися консультації з органами регіональної влади. Детальніше з результатами ініціативи можна ознайомитися за посиланням: www.amer.org.ua/економіка-громад-і-регіонів-в-умовах-в-2/

Лариса Старікова підкреслила важливість кожного з нас включатися до процесів післявоєнного відновлення України, адже кожна організація володіє тою чи іншою експертизою, а РГ 2 повинна стати драйвером економічних змін та євроінтеграційних процесів в Україні.

На завершення засідання учасники обговорили плани щодо діяльності РГ2 в майбутньому та окреслили чіткі завдання і напрямки потенційних спільних проектів.

Інформація надана Іриною Куропась, координаторкою РГ2 УНП