Незважаючи на складні умови та ворожі атаки, 11 жовтня 2022 відбулося засідання РГ 5 «Соціально-трудова політика та соціальний діалог» УНП ФГС СхП.

На засіданні обговорили:

  •  підсумки спільного засідання РГ2 та РГ5 ФГС СхП, поточні виклика та подальші кроки.
  • результати відбору проектів Регрантингу ФГС СхП 2022 – Lot 2 & Lot3 та проекти, які будуть реалізовувати членські організації УНП.
  • підготовку до проведення щорічної конференції УНП на початку листопада 2022 року.
  • підготовку до проведення Асамблеї ФГС СхП на початку грудня 2022 року.
  • учасники засідання прийняли рішення про проведення публічних заходів під егідою РГ5 в листопаді – грудні 2022 року, зокрема, з питань ринку праці та соціально-економічних прав жінок в Україні в умовах війни.

В ході засідання також обговорили хід реалізації ініціатив, які впроваджують члени РГ5:

Марфа Скорик, Київський інститут гендерних досліджень та Світлана Внучко, Всеукраїнська професійна спілка працівників туристичної галузі, санаторно-курортної сфери та готельного господарства презентували проміжні результати реалізації ініціативи “Ті, хто залишились: соціальні та економічні права жінок в Київському та Чернігівському регіоні”.

Валерій Репін, Харківська обласна організація професійної спілки підприємців та Вячеслав Рой, Федерація професійних спілок працівників малого та середнього підприємництва України розповіли про хід реалізації ініціативи «Хроніка війни Росії проти України: що відбувається на українському ринку праці в секторі МСБ»

Інформація надана координатором РГ5 Світланою Внучко