29 та 30 вересня громадська організація «Жіночий консорціум України» спільно із Центром соціальних досліджень Сумського державного університету провели стратегічні сесії «Гендерні аспекти соціальної стійкості» за участі представників/ць громадянського суспільства, державних і недержавних установ та організацій.
Під час заходу представлено результати дослідження “Гендерні аспекти соціальної стійкості” (на основі збору та аналізу даних у територіальних громадах Києва, Львова, Миколаєва і Сум протягом травня-вересня 2022 року). Також обговорено сценарії розвитку територіальних громад та механізмів підтримки вразливих груп жінок та чоловіків в умовах воєнного стану. Методом краш-тесту обговорено механізми розвитку соціальної стійкості людини в громаді.
В подальшому планується ще 2 сесії стратегічних сесій за участі фахівців установ надання соціальних і адміністративних послуг й українських біженців, які виїхали за кордон.

Про стратегічні сесії в рамках ініціативи на сайті “Жіночого консорціуму України”


Ця ініціатива стала можливою в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу.