Наші колеги Development center Pangeya Ultima / Центр розвитку Пангея Ультіма (члени РГ4 УНП) в рамках ініціативи «Зелений перехід: загрози та можливості», яка була підтримана УНП ФГС СхП, разом з партнерами Eco-Center Stina / Еко-центр Стіна 27 серпня провели навчальний візит в село Стіна (Вінницька область).

Цей навчальний візит є унікальною можливістю знайомства у компанії активних і прогресивних молодих людей, а найцікавіше – це відвідування автентичного села Стіна, котре зачарує найвибагливішого/найвибагливішу мандрівника/мандрівницю. В програмі були піші походи, тематичні обговорення, обмін ідеями та контактами для подальшої комунікації.

Ще одна мета цього навчального візиту це сформувати Робочу Групу активістів/активісток, котрі переймуть ініціативу в проєкті “Зелений перехід – загрози і можливості”.

Ми раді були прийняти 18 активних молодих людей у чарівному селі Стіна і провести насичену програму із екскурсією, презентацією історії Еко-Центру, обговоренням екологічних ініціатив і, навіть, інтерактивним брейнштормом на тему екологічних проєктів. Ми раді були почути багато креативних ідей та домовились, що учасники лишатимуться активними в межах Основної Робочої Групи проєкту “Зелений перехід – загрози і можливості”. Наступними заходами в межах нього це буде проведення публічних заходів та зустрічей, аби підготуватись до майбтуніх проєктів в рамках процесу зеленого переходу. І молодим людям дійсно в цьому процесі має бути місце!

Інформація про ініціативу «Зелений перехід: загрози та можливості»

Джерело

Фото Центр розвитку “Пангея Ультіма”

Ініціатива впроваджується в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за підтримки Європейського Союзу та Eastern Partnership Civil Society Forum