У зв’язку з війною, розпочатою Росією проти України 24 лютого 2022 року, та відповідно до рішення Керівного комітету ФГС Східного партнерства та Європейської комісії, цей конкурс пропозицій скориговано для підтримки відповідних потреб членів ФГС СхП для пом’якшення впливу війни.

Завданнями ЛОТу 2 є вирішення відповідних потреб українських членів ФГС Східного партнерства, що випливають із зовнішніх факторів. Пріоритетом Лоту 2 є забезпечення стійкості, безпеки, стабільності та добробуту українських організацій-членів ФГС Східного партнерства та їхніх співробітників як у країні, так і за кордоном. Цілями ЛОТу 3 є підтримка відповідних потреб і спроможності членів ФГС Східного партнерства реагувати та пом’якшувати вплив війни в Україні. Пріоритетом ЛОТу 3 є підтримка дій членів ФГС Східного партнерства щодо пом’якшення наслідків війни в Україні та їх спроможності реагувати. Заходи можуть бути реалізовані в Україні, регіоні Східного партнерства та країнах ЄС.

Секретаріат ФГС Східного партнерства отримав 47 заявок, спрямованих на задоволення потреб українських членів і підтримку спроможності членів Форуму реагувати на війну.

З 47 заявок маємо:

📌9 прийнятних пропозицій у рамках Лоту 2

📌29 прийнятних пропозицій за Лотом 3