Жіночий Консорціум України, члени РГ1 УНП, розпочав ініціативу з дослідження гендерних аспектів соціальної стійкості громад в рамках проекту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Назва ініціативи: Гендерні аспекти соціальної стійкості громад

Організація: Жіночий Консорціум України, члени (РГ1 УНП)

Термін: 04.07-30.11.2022

Мета ініціативи: Посилити соціальну стійкість територіальних громад шляхом розроблення рекомендації для органів державної влади та місцевого самоврядування в напрямку подолання бар’єрів для вразливих груп жінок та чоловіків в сфері зайнятості, доступу до послуг, політичної та громадської участі в умовах воєнного стану.

Задля досягнення мети передбачено оцінити потреби населення територіальних громад в Сумській, Львівській, Київській та Миколаївській територіальних громадах, провести партиципаторні стратегічні сесії та презентувати результати дослідження з рекомендаціями на національному та місцевому рівнях.

Передбачається співпраця із керівництвом Сумської, Львівської, Київської та Миколаївської територіальних громад в напрямку участі у партиципаторних стратегічних сесіях. Всього 4 заходи в кожній ТГ.

Передбачається також залучення вразливих груп населення; влади; бізнесу, експертів; ЗМІ.

Джерело

Слідкуйте за новинами ініціативи

https://wcu-network.org.ua/