ГО “Центр розвитку Пангея Ультіма”, члени РГ4 УНП, береться за ініціативу “Зелений перехід – загрози та можливості” в рамках проекту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Назва ініціативи: Зелений перехід – загрози та можливості

Організація: ГО “Центр розвитку Пангея Ультіма”, члени РГ4 УНП

Термін: 11.07-10.12.2022

Мета: Дослідити знання про «Зелений перехід» (Green transition) серед молоді вінницького регіону та залучити і активізувати конкретне коло молодих людей до міжнародного і локального мережування із різноманітними стейкхолдерами, з котрими буде можливо спланувати впровадження послідуючих громадянських та партнерських ініціатив в рамках цієї тематики. 

Одним із елементів п’ятимісячного календаря заходів нашої ініціативи буде навчальний візит у Стіну, на базу Eco-Center Stina / Еко-центр Стіна, котрий наша організація розвиває разом із ГО Nashe Podillya / Наше Поділля.

Найактуальнішою безпосередньою загрозою для українського суспільства є військові дії країни-терориста РФ. Хоча є і інший виклик, до котрого неможливо ставитись менш серйозно. І це глобальний виклик Зміни Клімату! Надзвичайно важливо не забувати про це і постійно моніторити рівень розуміння серед різних верств населення аспектів, що пов’язані із Зміною Клімату. Адже вони відображаються у всьому і війна РФ в Україні стала частково можливою саме через “карбоновий” шантаж російським режимом залежних від них світових економік.

Адвокаційна кампанія полягає у залученні представників влади до діалогу із молоддю щодо залучення останніх до співпраці і діяльності в рамках процесів «Зеленого переходу». Буде організовано круглий стіл, на котрий буде запрошено представників влади, представлено аналітичні напрацювання Основної Робочої Групи та сформовано ділові відносини по напрацюванню конкретних ідей залучення молоді до партнерських громадянських ініціатив, підприємницьких моделей діяльності чи просвітніх заходів, що можуть організовуватись у партнерстві.

Джерело

Слідкуйте за новинами ініціативи

https://pangeya.com.ua/