Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, як організація яка адмініструє Проєкт «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП в 2021-2023 роках» та Українська національна платформа ФГС СхП висловлюють щиру подяку всім, хто надіслав ініціативи від членів робочих груп УНП.

Керівний комітет УНП та Наглядова рада проєкту 17 червня 2022 провели спільне засідання. Учасники засідання обговорили подані від Робочих груп УНП ініціативи. Особлива увага приділялася відповідності пріоритетам Робочих груп на 2022 рік, обговоренню ініціативи серед членів Робочих груп та чи були ініціативи підтримані саме членами даних робочих груп.

Від членів Робочих груп УНП було подано 10 ініціатив.

Після активного обговорення КК УНП та Наглядова рада проекту рекомендували підтримати наступні 9 ініціатив:

РГ 1. Демократія, права людини, належне урядування та стабільність

  • Гендерні аспекти соціальної стійкості громад (Всеукраїнська організація Жіночий консорціум України)
  • Нові оборонні рубежі ЄС: перспективи для України (Рада зовнішньої політики “Українська призма”)

РГ 2. Економічна інтеграція і узгодження з політикою ЄС

  • Безпека і безпечність харчування під час і після війни (ГО «Аналітичний центр АСУ» (ГО АЦ АСУ))
  • Економіка громад і регіонів в умовах воєнного стану та пріоритети їх повоєнного розвитку (Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини)

РГ 3. Довкілля, зміни клімату та енергетична безпека

  • Реформи у сфері довкілля для післявоєнного відновлення та європейської інтеграції України (Національний екологічний центр України,  РАЦ «Суспільство і довкілля», Міжнародна благодійна організація «Інформаційний центр «Зелене досьє», Міжнародна благодійна організація “Екологія-Право-Людина” та незалежний експерт Анна Голубовська-Онісімова)
  • Зелене відновлення: відбудова заради кращого майбутнього (Міжнародна благодійна організація «Інформаційний центр «Зелене досьє», Національного екологічний центр України,  Міжнародна благодійна організація “Екологія-Право-Людина”)

РГ 4. Контакти між людьми

  • Зелений перехід: загрози та можливості (Центр розвитку Пангея Ультіма)

РГ 5. Соціально-трудова політика та соціальний діалог

  • ТІ, ХТО ЗАЛИШИВСЯ: соціальні та економічні права жінок в Київському та Чернігівському регіоні (Київський інститут гендерних досліджень)
  • Хроніка війни Росії проти України: що відбувається на українському ринку праці в секторі МСБ (Харківська обласна організація професійної спілки підприємців)

Щиро вітаємо всіх, хто залучений в реалізацію ініціатив, хто брав участь в обговоренні в робочих групах, надавав поради та рекомендації.

Проект «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП в 2021-2023 роках»  фінансується Форумом громадянського суспільства Східного партнерства та Європейським Союзом

Photo pixabay.com