21 грудня РГ4 УНП СхП провела засідання з метою підвести підсумки року та визначити стратегічні пріоритети діяльності до 2025 і деталізувати плани спільної діяльності на 2022 рік.

 В рамках діяльності УНП СхП члени групи реалізували дві ініціативи:

·       «Шляхи розвитку професійних цифрових компетентностей у секторі культурної спадщини (Агенція європейських інновацій);

·       «Ухоробрене юнацтво. Підприємницькі навички та соціальне шкільне підприємництво» (Молодіжна організація «СТАН»). 

Також в рамках регрантингу ФГС СхП одна із організацій групи,  а саме Вінницький регіональний центр інформації „Креатив,  брала участь у проєкті «Розвиток навичок працевлаштування через навчання молоді за принципом “рівний рівному” у Вірменії, Молдові та Україні – EMPLO(YOU!)TH»

В ході засідання 21 грудня члени групи обговорили  яким чином взяти до уваги нові пріоритети Східного Партнерства до 2030 року та сучасні виклики у сфері освіти, науки, молоді і культури. Група планує тісніше співпрацювати із іншими групами УНП СхП а також більш активно співпрацювати із РГ6 УС ПГС за тематиками спільного зацікавлення.

Наступне засідання групи планується провести у січні-лютому 2022 року з метою обговорення нових ініціатив, які будуть пропонуватись для підтримки зі сторони УНП СхП. 

Презентація координатора РГ4 УНП Івана Кульчицького