1 грудня 2021 року, в рамках щорічної Асамблеї ФГС Східного партнерства,  Інститут політики Грузії (Georgian Institute of Politics) разом з Інститутом  європейської політики та реформ (Institute for European Policies and Reforms) та Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій (члени РГ2 УНП) провели конференцію на тему: «Роль організацій громадянського суспільства в імплементації ПВЗВТ у трьох асоційованих членах – Грузії, Молдові та Україні».

На заході були представлені основні результати та рекомендації спільного дослідження про роль організацій громадянського суспільства в імплементації ПВЗВТ в асоційованих країнах, проведеного дослідниками з Грузії, Молдови та України. При цьому основну увагу було зосереджено на оцінці ролі ОГС в інформуванні малих та середніх підприємств щодо можливостей, які виникають у рамках впровадження ПВЗВТ. Також були згадані кращі практики та проблеми ОГС у процесі імплементації ПВЗВТ у Грузії, Молдові та Україні. Учасники заходу мали змогу почути оцінки експертів ЄС, а також подальші перспективи цих країн від представників делегацій ЄС у Грузії, Молдові та Україні.

Основною аудиторією конференції були представники з відповідних робочих груп платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, незалежні експерти, науковці, представники МСП та інші зацікавлені сторони.

Онлайн-захід відбувався у рамках реалізації проекту «Роль організацій громадянського суспільства в імплементації ПВЗВТ в Грузії, Молдові та Україні», який фінансується та підтримується Європейським Союзом через повторне надання грантів Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

Джерело

Презентація “Роль організацій громадянського суспільства у впровадженні ПВЗВТ в Україні”, Анастасія Кропова, Богдан Костів, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (РГ2 УНП)

Відео запис

Фото ФГС СхП