УНП ФГС СхП запрошує Вас на триденний тренінг “Як створити дієву систему МіО в організації та здійснювати моніторинг державної політики”, який відбудеться онлайн 6-8 грудня 2021 року, 10.00-13.00 год.
Семінар проводить ГО “Українська асоціація оцінювання” (РГ2 УНП).

Цільова аудиторія: представники організацій, установ та бізнес компаній, які причетні до реалізації благодійних проектів та програм, а також викладачі, залучені до викладання подібних навчальних дисциплін, та науковці, які цікавляться теорією та практикою оцінювання проектів та програм.

Оцінювання є частиною сучасної «системи управління знаннями» будь-якої організації: воно допомагає організації працювати прозоро та відкрито, дозволяє накопичувати досвід та знання про роботу організації, використовувати їх для покращення роботи. Висновки оцінювання можуть бути використані для уточнення стратегії, дизайну і реалізації проекту/ програми.
Уміння здійснювати оцінювання проектів та програм сприяють визначенню наслідків, ефективності і результативності благодійної діяльності, співпраці з донорськими організаціями (залученню фінансування на їх реалізацію), інформуванню зацікавлених сторін про наявні успіхи тощо.

Мета тренінгового курсу – знайомство із методологією оцінювання того, наскільки і яким чином виконані завдання проектів/ програм, а також внеску проекту/ програми у виконання місії організації та/ чи досягнення цілей стратегії вищого рівня.

Тренери:
✅ Красовська Ольга, кандидатка економічних наук, незалежна експертка з питань політики розвитку МСП, моніторингу та оцінювання.
✅ Кравчук Ірина, доктор наук з державного управління. Незалежний консультант та тренер з оцінювання програм і проектів.
✅ Мазурик Олег, доктор соціологічних наук, доцент, завідувач кафедри соціальних структур та соціальних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
✅ Савва Михайло, кандидат соціологічних наук, доктор політичних наук, професор. Незалежний консультант та тренер з оцінювання програм і проектів.
✅ Щетініна Ольга, магістр англійської і німецької філології, сертифікат бізнес школи Відкритого Британського Університету, стажувалася в Drexel University, США.

По закінченню тренінгового курсу учасники, які взяли участь у всіх трьох днях тренінгу, отримають сертифікат учасника.


Запрошуємо до участі у тренінговому курсі!

Захід проводиться в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП в 2021-2023 роках», що фінансується Європейським Союзом, Форумом громадянського суспільства Східного партнерства та виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій