19 листопада 2021 року  УНП ФГС СхП в рамках програми посилення спроможності організацій-членів Платформи провела перший модуль вебінару “Влада та громадянське суспільство: взаємодія в рамках громадського та соціального діалогу.”

Організація вебінару викликана необхідністю формування спільного поля знань задля розробки концепції громадянського діалогу в Україні та її подальшої реалізації у практичному полі. Учасники представляли різні сектори публічної політики: центральну та місцеву владу, органи місцевого самоврядування, громадські організації та громадянські ініціативи.

В ході першого модулю були розглянуті питання:
– публічна сфера та публічна політика як простір конфлікту;
– діалог як форма комунікації та як спосіб управління конфліктами у публічній політиці.

Результатом була дискусія стосовно співвідношення понять  «суспільний діалог», «громадський діалог» та  «соціальний діалог». Розмова мала цікавий професійний характер, що надало змогу окреслити напрями подальшої спільної роботи.

Тренери:
Валерій Рєпін: голова Харківської обласної організації професійної спілки підприємців
Ігор Дубровський: голова ГО «Центр соціальної безпеки та регіональних ініціатив», тренер-спікер «Школи Соціальних посередників», кандидат соціологічних наук.

Наступний модуль буде проведено 26 листопада 2021 року і буде сфокусовано на формах діалогічної взаємодії та роботі на критеріями ефективності діалогів інституцій громадянського суспільства та влади в сучасних умовах.

Організатори вебінару вдячні усім учасникам та сподіваються на плідну співпрацю у подальшому.

Інформація надана Ігорем Дубровським, головою ГО «Центр соціальної безпеки та регіональних ініціатив» (РГ5 УНП), тренер-спікером «Школи Соціальних посередників», кандидат соціологічних наук.

Програма вебінару

Захід проводиться в межах проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП в 2021-2023 роках», що фінансується Європейським Союзом, Форумом громадянського суспільства Східного партнерства і виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.