УНП ФГС СхП запрошує на вебінар ” Влада та громадянське суспільство: взаємодія в рамках громадського та соціального діалогу”, який відбудеться 19 та 26 листопада 2021 року, 15.00-17.00 год, онлайн на платформі ZOOM.

📍 Повсякденне, звичаєве застосування якогось терміну часто призводить до того, що ми не встигаємо замислитися над його змістом. «Діалог» – слово, що стало ледь не модним! Але ж мода не завжди дає змогу зосередитись на сенсі. Останніми роками ми спостерігаємо сплеск розвитку різноманітних «діалогових ініціатив». В чому їх сенс? В чому сенс «громадського діалогу» або «діалогу соціального»? Це просто слова, чи то опис кордонів конкретної взаємодії задля досягнення конкретної мети?Запрошуємо Вас спільно розібратися в сенсі діалогу як основи публічної політики. І спільно зробити нариси того, що має бути в Україні.Під час роботи Ви дізнаєтеся, які інструменти діалогу вже надбали статусу «технічних», а які ще потребують оформлення. І головне – разом ми попрацюємо над тим, щоби діалог став насправді основою публічної політики в нашій країні.Запрошуємо тих, хто грунтує свою діяльність на діалозі.

📍 В рамках вебінару планується опрацювати наступні модульні теми:

✅ Комунікації у публічній політиці. Діалог як форма комунікації.

✅ Участь громадян у виробленні, ухвалення та реалізації рішень – умова ефективності публічної політики.

✅ Інституційно оформлений діалог. Напрями, цілі, кордони, можливості.

✅ Діалог громадський. Діалог соціальний – спільне та розбіжності.

✅ Діалог – мета чи процес?

Структура вебінару передбачає інтеракції ведучих та учасників. То ж готуйтеся до розмови.

📍 Вам є сенс долучитися до вебінару, якщо:

✅ Діяльність Вашої організації ґрунтується на технологіях діалогу.

✅ У Вас є професійно зумовлений інтерес інтерес розібратися у термінологічних складнощах організації діалогових практик.

✅ Ваша організація є суб’єктом публічної політики.

✅ У Вас є ідеї стосовно оптимізації діалогових практик в Україні.

Після закінчення вебінару учасники зможуть застосувати отримані знання в повсякденній діяльності та згенерувати ідеї щодо вдосконалення діяльності своєї організації як суб’єкта публічної політики.

⏰ Дати:

19 листопада 15.00-17.30 год.

26 листопада 15.00-17.30 год.

Зверніть увагу! Наприкінці першого дня Ви отримуєте завдання, вчасне виконання якого є підставою для отримання інфографіки першого модуля та запрошення до другого модуля. Сертифікат про участь у вебінарі отримують ті, хто пройшов повний курс.

Детальніше https://www.facebook.com/events/278014354253733

Захід відбудеться в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП в 2021-2023 роках», що фінансується Європейським Союзом, Форумом громадянського суспільства Східного партнерства та виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій