Керівний комітет (КК) ФГС Східного партнерства зібрався з 15 по 17 вересня 2021 року для обговорення фундаментальних питань щодо порядку денного майбутньої 13 -ї щорічної Асамблеї. Крім того, члени Керівного комітету детально обговорили процедури відбору делегатів, а також різні питання, такі як розробка стратегії та фінансові питання.

На першій сесії члени КК погодилися сформувати порядок денний до саміту Східного партнерства, який запланований на грудень 2021 року та зосередити всі сесії Асамблеї за 3 дні, з вівторка, 30 листопада, до четверга, 2 грудня 2021 р. Крім того, члени КК затвердили таку назву Асамблеї: «Шлях до відновлення: сприяння реформам та стійкості для зміцнення Східного партнерства» та узгодили дату проведення – 3 дні з 30 листопада до 2 грудня 2021.  Учасники зустрічі обговорили структуру та тематичну спрямованість заходу.

Враховуючи, що наближається завершення поточного циклу делегатів, Форум готується до наступного процесу відбору делегатів (листопад 2021 – березень 2022). У цьому контексті друга сесія засідання КК була зосереджена на термінах та процедурах процесу відбору делегатів.

Також були розглянуті питання щодо нового директора Секретаріату ФГС СхП, питання розробки стратегії, плани на щорічну Асамблею 2022 року.

Джерело

Протокол засідання КК ФГС СхП, 15-17 вересня 2021 року