Молодіжна організація “СТАН”, члени РГ4 УНП, розпочали реалізацію ініціативи «Ухоробрене юнацтво. Підприємницькі навички та соціальне шкільне підприємництво» в рамках проекту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Назва ініціативи: Ухоробрене юнацтво. Підприємницькі навички та соціальне шкільне підприємництво

Організація: Молодіжна організація «СТАН» (РГ4 УНП)

Термін: 01.08-30.11.2021

Мета. Сприяти розвитку навичок молоді для позитивного впливу на формування економічної та фінансової стабільності й розвитку молодих людей

Ініціатива буде реалізовуватися у співпраці з департаментом освіти та науки, департаментом молоді та спорту, а також відділом промисловості та розвитку підприємництва Івано-Франківської міської ради.

Також заплановано, щодо реалізації проєкту долучаться: ГО “Нові Візії” (Львів), відокремлені підрозділи НМРУ (Житомир, Івано-Франківськ), фундація з розвитку соціального шкільного підприємництва “School of Me” (Київ), КП “Центр освітніх інновацій” (Івано-Франківськ), Простір домашньої освіти “Невгамовні” (Івано-Франківськ) та Шкільна фірма “МонстроНямки” (Івано-Франківськ).

Ярослав Мінкін, Молодіжна організація «СТАН»:

Ця ініціатива стане дороговказом, який допоможе молоді Івано-Франківської ОТГ отримати актуальні знання для відкриття власної справи та бути залученою до розв’язання соціальних проблем власної громади. Також вона покликана подолати проблему низької залученості до процесу прийняття рішень молоді з інвалідністю та молоді з соціально вразливих груп та національних меншин.


Одним з ключових етапів ініціативи стане аналіз підходів у формуванні підприємницьких навичок серед молоді Івано-Франківської ОТГ та створення карти можливостей для розвитку молодіжного/шкільного підприємництва в громаді, який проведе експертна команда РГ4 УНП.

Джерело

Слідкуйте за новинами ініціативи Молодіжна організація «СТАН»

Фейсбук сторінка Молодіжна організація «СТАН»:

Фото stan.org.ua

Проект «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП в 2021-2023 роках»  фінансується Форумом громадянського суспільства Східного партнерства та Європейським Союзом