Громадська спілка «Центр розвитку інновацій», члени РГ2 УНП, розпочали реалізацію ініціативи «Вирівнювання політики інтеграції до Єдиного цифрового ринку ЄС та гармонізації цифрових ринків СхП» в рамках проекту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Назва ініціативи: Вирівнювання політики інтеграції до Єдиного цифрового ринку ЄС та гармонізації цифрових ринків СхП

Організація: Громадська спілка «Центр розвитку інновацій» (РГ2 УНП)

Термін: 16.07.2021-15.12.2021

Мета. Метою ініціативи є оцінка прогресу інтеграції до Єдиного цифрового ринку ЄС та гармонізації цифрових ринків СхП, активізація політичного діалогу за участі громадськості для актуалізації першочергових завдань цифрового розвитку.

Основні заходи:

  • Оцінка стану інтеграції до Єдиного цифрового ринку ЄС та гармонізації цифрових ринків країн СхП
  • Проведення консультацій з органами влади
  • Підготовка аналітичного звіту з оцінки політики інтеграції до Єдиного цифрового ринку ЄС
  • Проведення відкритого обговорення результатів оцінки з учасниками РГ2, РГ4 УНП СхП, РГ6 УС ПГС. Формування рекомендацій за результатами обговорення

Володимир Ночвай, Центр розвитку інновацій (РГ2 УНП):

Важливим результатом стане підвищення поінформованості громадського, експертного середовища та бізнесу через висвітлення ходу цифрових євроінтеграційних реформ в Україні, донесення напрацьованих в ході громадської оцінки та пропозицій до органів влади, відповідних інституцій Східного партнерства, та ЄС. 

Джерело

Слідкуйте за новинами ініціативи Громадська спілка «Центр розвитку інновацій»

Фейсбук сторінка Громадська спілка «Центр розвитку інновацій»

Проект «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП в 2021-2023 роках»  фінансується Форумом громадянського суспільства Східного партнерства та Європейським Союзом