Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини, члени РГ2 УНП, розпочала реалізацію ініціативи «Трансформація громадянського суспільства в Україні в економічному та євроінтеграційному вимірі» в рамках проекту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Назва ініціативи: Трансформація громадянського суспільства в Україні в економічному та євроінтеграційному вимірі

Організація: Громадська спілка Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини (РГ2 УНП)

Термін: 16 липня – 29 жовтня 2021 (3,5 місяці)

Мета. Дослідити розвиток громадянського суспільства в Україні на сучасному етапі, проаналізувати перешкоди на шляху досягнення організаціями громадянського суспільства європейських стандартів інституціоналізації сектору та запропонувати конкретні кроки з розбудови в Україні потужного громадянського суспільства, яке діятиме на тих же принципах, що й у розвинених державах світу, адаптуючи на український ґрунт передові форми та методи суспільно-політичної діяльності.

Під час реалізації даної ініціативи буде підготовлено аналітичний звіт «Трансформація громадянського суспільства в Україні в економічному та євроінтеграційному вимірі» та  пропозиції для вироблення державних та регіональних політик, направлених на покращення розвитку громадянського суспільства в Україні.

Голова Агенції місцевого економічного розвитку Яворівщини Орест Микита:

Дуже важливо проаналізувати проблеми, що стоять перед громадянським суспільством України в контексті євроінтеграції, а саме в контексті формування політичної та правової культури громадян України, які б відповідали вимогам сучасного європейського демократичного суспільства. Досвід держав Європи показує, що процеси європейської інтеграції йдуть паралельно з процесами демократизації і навіть певним чином можуть бути ототожнені з ними. Тому важко переоцінити важливість участі в цих процесах громадянського суспільства.

Джерело

Слідкуйте за новинами ініціативи:

Головна

НА ФБ сторінці Агенції