Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, як організація яка адмініструє Проєкт «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП в 2021-2023 роках» та Українська національна платформа ФГС СхП висловлюють щиру подяку всім, хто надіслав ініціативи від членів робочих груп УНП.
Керівний комітет УНП та Наглядова рада проєкту 30 червня 2021 провели спільне засідання. Учасники засідання обговорили подані від Робочих груп УНП ініціативи. Особлива увага приділялася відповідності пріоритетам Робочих груп на 2021 рік, обговоренню ініціативи серед членів Робочих груп та чи були ініціативи підтримані саме членами даних робочих груп.
Від членів Робочих груп УНП було подано 11 ініціатив.
Після активного обговорення КК УНП та Наглядова рада проекту рекомендували підтримати наступні 10 ініціатив:
РГ 1. Демократія, права людини, належне урядування та стабільність
- Підвищення обізнаності суспільства щодо боротьби зі стереотипами та гендерною нерівністю, ризиками насильства над жінками та домашнього насильства і міжнародними стандартами в цій сфері (ГО «Бюро соціальних та політичних розробок»)
- Дотримання прав людини на кордоні під час пандемії коронавірусу. Проблеми мобільності та шляхи їх розв’язання (ГО «Європа без бар’єрів»)
РГ 2. Економічна інтеграція і узгодження з політикою ЄС
- Трансформація громадянського суспільства в Україні в економічному та євроінтеграційному вимірі
- (Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини)
Вирівнювання політики інтеграції до Єдиного цифрового ринку ЄС та гармонізації цифрових ринків СхП (Громадська спілка «Центр розвитку інновацій»)
РГ 3. Довкілля, зміни клімату та енергетична безпека
- Довкільна та кліматична стійкість Східного партнерства – оцінка перспективи досягнення в Україні 2 (Ресурсно-аналітичний центр “Суспільство і довкілля”, Національного екологічний центр України, Міжнародна благодійна організація «Інформаційний центр «Зелене досьє», Міжнародна благодійна організація “Екологія-Право-Людина”)
- Стратегічна екологічна оцінка стратегій розвитку громад як інструмент їх збалансованого розвитку (Національного екологічний центр України, Міжнародна благодійна організація «Інформаційний центр «Зелене досьє», Міжнародна благодійна організація “Екологія-Право-Людина”)
РГ 4. Контакти між людьми
- Шляхи розвитку професійних цифрових компетентностей у секторі культурної спадщини (Громадська організація “Агенція європейських інновацій”)
- Ухоробрене юнацтво. Підприємницькі навички та соціальне шкільне підприємництво (Громадська організація “Молодіжна організація “СТАН”)
РГ 5. Соціально-трудова політика та соціальний діалог
- Стандарти регулювання трудових відносин: правові норми ЄС та України (Всеукраїнська професійна спілка працівників туристичної галузі, санаторно-курортної сфери та готельного господарства)
- Влада та громадянське суспільство: взаємодія в рамках громадського та соціального діалогу (Федерація професійних спілок працівників малого та середнього підприємництва України)
Щиро вітаємо всіх, хто залучений в реалізацію ініціатив, хто брав участь в обговоренні в робочих групах, надавав поради та рекомендації.
Проект «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП в 2021-2023 роках» фінансується Форумом громадянського суспільства Східного партнерства та Європейським Союзом
Photo pixabay.com