УНП ФГС СхП запрошує на тренінг “Цифрові інструменти для щоденної діяльності ГО”, який відбудеться онлайн 5-6 липня 2021: 15.00 – 17.30 год

Тренінг базується на представленні практичного досвід тренера використання цифрових інструментів в рамках діяльності ГО АЄІ, виконання міжнародних проєктів та організації спільної діяльності груп фахівців з різних середовищ та різних країн.

В ході тренінгу у відповідь на запити учасників будуть аналізуватись і їх власні кейси та ситуації з метою пошуку оптимальних сценаріїв дій.

Учасники зможуть обмінятись досвідом та отримають корисну інформацію про наявні сервіси і системи, які використовують різні організації в Україні.

Тренер: Іван Кульчицький, ГО Агенція європейських інновацій (члени РГ4 УНП), координатор РГ4 УНП СхП, керівник національного контактного пункту програми Горизонт 2020 за напрямком «Інформаційні та комунікаційні технології», представник від України у програмному комітеті програми Горизонт 2020 за напрямком «Інформаційні та комунікаційні технології» та Президент ГО «Агенція Європейських Інновацій». З 2004 року є одним із провідних експертів щодо підготовки науково-технічних та інноваційних проектів на конкурси Рамкових Програм ЄС. Має досвід реалізації більш як 30 міжнародних проектів за підтримки різних джерел фінансування. За його участі подано більше 12 заявок на конкурси програми Горизонт 2020 та реалізуються три проекти в рамках даної програми.

1 день. Коротке представлення учасників. Обговорення потреб та очікувань.
Цифрові інструменти для проведення заходів. Залучення аудиторії, реєстрація, проведення та поширення підсумків і результатів.
Приклади
Діджиталізація і проєктний менеджер: як бути в тренді? ( онлайн календарі, інструменти спільної діяльності в рамках проєктів.  Інструменти ASANA, Trello та ін., нотатники  тощо)
Приклади. Групове завдання
Перерва
Email-розсилка: бути чи не бути. Як ефективно формували електронні листи, щоб отримати відповідь
Приклади.
Запитання-відповіді. Підведення підсумків   першого дня.
2 день Обговорення попереднього дня. Коротке опитування 
Діджиталізація та освіта: виклики та можливості. Отримання доступу до цифрових ресурсів у сфері освіти  і науки.
Приклади
Хмарні сервіси та їх використання. Гугл сервіси для спільної роботи (обробка документів, доручення, збереження даних на різних пристроях і т.п.)
Приклади. Групове завдання
Перерва
Найбільш типові сценарії (ланцюжки) використання цифрових технологій у роботі ГО.
Приклади.
Запитання-відповіді.Підведення підсумків навчання.  .

Детальніше Подія ФБ

Захід проводиться за підтримки Форуму громадянського суспільства Східного партнерства