КК УНП ФГС СхП 9 квітня 2021 провів онлайн засідання, яке було присвячене обговоренню перспектив та ризиків діяльності платформи у 2021 році, підсумкам діяльності в 1-му кварталі 2021 року, розгляду організацій на вступ до УНП.

Для розгляду був запропонований наступний проект Порядку денного:

1. Планування діяльності на майбутнє:

  • представлення поданої заявки Форуму на фінансування
  • дії УНП в контексті поданої заявки на фінансування
  • яку інформацію донести до робочих груп
  • планування дій на 2021 рік

2. Діяльність УНП 1-й квартал 2021

  • робота секретаріату УНП 1-й квартал 2021 року, які новини УНП  
  • засідання РГ в 2021 році
  • оновлення сайту УНП  
  • підсумки реалізації проектів Форуму

3. Інше

Ірина Коссе, координатор проекту «Підтримка УНП», надала інформацію КК що заявка та всі відповідні документи на фінансування подані Секретаріату Форуму вчасно. Отримана відповідь, що рішення буде протягом наступних 3 тижнів. Підписання контракту планується не раніше середини травня.

Іван Кульчицький, координатор РГ4, запропонував сихронізувати інформацію про базу членства Форуму та УНП. Члени КК підтримали важливість цього питання та обговорили шляхи та можливості створення релевантних баз членства. Члени КК вважають, що це питання важливе для комунікації з членами та експертами, для налагодження партнерських контактів між членами платформи, для доступу до ре-грантингової програми Форуму.

Марина Гутгарц, секретар УНП, представила членам КК УНП звіт роботи секретаріату УНП 1-й квартал 2021 року: результати, проведена діяльність.

Після ознайомлення з пакетом документів КК УНП одноголосно прийняли в члени УНП   – ГО «Рух ЧЕСНО» та ГО «Нова енергія».

Ростислав Дзундза, координатор РГ1, запропонував звернутися до всіх трьох організацій, які виконували проекти ре-грантингу Форуму протидії Ковід-19, щоб вони надали інформацію про проекти для розміщення на інформаційних ресурсах УНП.

Засіданню Керівного комітету УНП передувала зустріч Керівного комітету ФГС (1-2 лютого 2021), на якому обговорювались плани Форуму на майбутнє. Руслан Гаврилюк, координатор РГ3, поінформував членів КК УНП про засідання КК Форуму. На засіданні обговорювали підготовку до щорічної Асамблеї, яка планується восени онлайн. Цього року буде запущено процедуру відбору нових делегатів Форуму.

Члени КК обговорили питання  співпраці з новим складом УС ПГС. Ростислав Дзундза поінформував членів КК УНП про створення нового складу УС ПГС, що було проведено засідання та сформовано пріоритети діяльності Платформи. Пан Ростислав повідомив про результати зустрічі членів УС ПГС з віце-прем’єром Ольгою Стефанішиною. Юрій Вдовенко, Національний координатор, запропонував запланувати провести спільне засідання.

Звіт діяльності УНП січень-березень 2021

Порядок денний засідання

Протокол засідання КК УНП, 9 квітня 2021, онлайн