30 листопада 2020 року о 16.00 відбудеться онлайн-презентація результатів ініціативи «Цифрові трансформації в Україні: чи відповідають вітчизняні інституційні умови зовнішнім викликам та європейському порядку денному?».

Дослідження виконувалося Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень в рамках проекту «Підтримка діяльності Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС СхП)», який адмініструє Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, що фінансується Форумом громадянського суспільства Східного партнерства та Європейською Комісією.

Під час заходу будуть презентовані результати аналізу та оцінки стану цифрового ринку України у наступних сферах:

1. Телекомунікаційні послуги та цифрова інфраструктура

2. Електронне врядування, електронна ідентифікація, кібербезпека та електронні довірчі послуги.

3. Електронна торгівля

4. Цифрові навички

5. Інформаційно-комунікаційні технології, інновації та стартапи

6. Електронна охорона здоров’я

Також будуть презентовані шляхи вдосконалення роботи українських владних інституцій для розвитку цифрового потенціалу України відповідно до європейських тенденцій.

Дата: 30 листопада 2020 р.

Час: 16:00 – 17.00 години.

Місце: онлайн презентація з використанням інструментів ZOOM.

Для отримання посилання на участь у заході просимо зареєструватися:

https://forms.gle/iobwySVyEobWJev78

Реєстрація на захід можлива до 15:00 години 30 листопада 2020 р.

Контакти:

Максим Корявець

Т.: +380635794655

e-mail: maksym.koriavets@gmail.com

Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (http://eap-csf.org.ua/) – це мережа з понад 140 громадських організацій України, що відстоює українські інтереси в рамках Східного партнерства. Платформа є частиною Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС СхП).

Форум громадянського суспільства Східного партнерства (https://eap-csf.eu/) – унікальна багаторівнева регіональна платформа громадянського суспільства, спрямована на просування європейської інтеграції, сприяння реформам та демократичним перетворенням у шести країнах Східного партнерства – Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні. Будучи громадським елементом СхП, ФГС СхП намагається посилити громадянське суспільство у регіоні, підвищити рівень плюралізму у публічному дискурсі та політиці шляхом сприяння демократії участі та фундаментальних свобод. ФГС СхП – це позапартійна доброчесна неурядова організація.