Українська платформа Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства вітає нового члена РГ4 УНП – Громадська організація “Кримська проектно-освітня платформа Q-hub”.

Опис пріоритетних напрямків діяльності:

  1. Комунікації – внутрішні зв’язки: для підтримання ефективних комунікацій серед резидентів організації; зовнішні зв’язки: для налагодження зв’язків з іншими організаціями, державними органами або особами з метою співпраці з партнерами та створення позитивного іміджу організації
  2. Медіа – створення медіа-продуктів у соціальних мережах для висвітлення діяльності організації, а також з метою самоосвіти, зокрема молоді, інших громадян України, як на тимчасово окупованих територіях, так й по всій Україні.
  3. Освіта – організація освітніх онлайн/офлайн заходів для молоді з тимчасово окупованих територій та України загалом, у тому числі освітніх продуктів, а також співпраця з університетами та програмами для поширення можливостей для абітурієнтів/студентів та інших категорій громадян, у тому числі, консультування та допомога.
  4. Спорт – створення інфрастуктури для кримського спорту на материку України за для залучення спортсменів, громадян України з Криму в український та світовий спорт аби представляти АР Крим в Україні та Україну у світі на гідному рівні (у 2020 створили Федерацію спортивної боротьби АР Крим, наразі працюємо над створення Федерації боксу АР Крим). В команді новоствореної Федерації спортивної боротьби АР Крим працюють заслужений тренер збірної України зі спортивної боротьби, Чемпіон Європи з греко-римської боротьби та бронзовий призер Чемпіонату Світу з греко-римської боротьби, а також низка титулованих спортсменів України.
  5. Культура – розвиток сучасної української культури, у тому числі культурних індустрій, мистецтва, талановитих митців та розвиток їхніх проектів в Україні. Організація створила окреме об’єднання Re:commute, за допомогою якого, збирає фонд діячів культури та привертаю увагу до проблем збереження культурної спадщини Києва. Крім того, культурний напрямок займається розвитком кримськотатарської та української культури та культури корінних народів України.

Сподіваємось на плідну подальшу співпрацю!

Знайомтесь з організацією https://www.facebook.com/bashlangych