Керівний комітет УНП ФГС СхП 9 лютого 2021 провів онлайн засідання, яке було присвячене обговоренню перспектив та ризиків діяльності платформи у 2021 році, а також підсумувало результати 2020 року.

Засіданню Керівного комітету УНП передувала зустріч Керівного комітету ФГС (1-2 лютого 2021), на якому обговорювались плани Форуму на майбутнє.

Для розгляду був запропонований наступний проект Порядку денного:

1)           Результати засідання КК Форуму (1-2 лютий 2021) – плани Форуму на майбутнє

2)           Плани УНП на майбутнє

3)           Планування діяльності на лютий 2021 рік.

Національний координатор Юрій Вдовенко розповів про  зміни у складі КК Форуму та результати засідання. За інформацією пана Вдовенка на засіданні обговорювалися плани на 2021 рік: актуальними будуть питання продовження фінансування та підтримки Національних платформ, планується проведення Щорічної Асамблеї в 2021 також онлайн, створено групи для розробки стратегії Форуму, підготовки адвокаційного плану. Форум планує розробляти стратегію на 2022-2024 роки.

Члени КК УНП обговорили плани на майбутнє.

Іван Кульчицький (координатор РГ4 УНП) запропонував проблеми обговорювати на рівні з іншими Національними платформами Форуму Східного партнерства і виносити тему на рівень Секретаріату Форуму та активізувати роботу з делегатами Форуму від України.

Руслан Гаврилюк (координатор РГ3 УНП) відмітив, що перенесення Саміту Східного партнерства дає певний час на підготовку спільної діяльності з іншими Національними платформами та важливо цей час використати на підготовку спільної позицію від країн до Саміту.

Юрій Вдовенко зазначив, що важливо зрозуміти місце УНП в архітектурі Східного партнерства, що УНП може робити як спільна платформа, а не діяльність окремих експертів.

Координатори робочих груп представили коло питань для підготовки робочого плану на 2021 рік.

Вирішили провести наступне засідання Керівного комітету УНП в березні 2021 року. На цьому засіданні, маючи детальнішу інформацію про плани Форуму, а також стосовно надання фінансування УНП, проговорити плани діяльності УНП у 2021 році.