Протягом 24-26 вересня 2020 р. відбулася Молодіжна онлайн-конференція Східного партнерства «Молодь для довкілля» (Eastern Partnership Youth Conference “Youth4Environment”), організована Форумом громадянського суспільства Східного партнерства за підтримки ЄС, Міністерства закордонних справ Німеччини та Фонду імені Фрідріха Еберта.

Європейський Союз розпочав впровадження дорожньої карти для забезпечення стабільності економіки ЄС – Європейський зелений курс. Європейський зелений новий курс все більше заохочується в ЄС та в сусідських країнах ЄС, націлений на кліматично нейтральний континент. Кліматичні дії можуть бути шляхами для молодих людей для активізації національних та місцевих програм для зміни поведінки та політики, щоб забезпечити стійкий розвиток регіону Східного партнерства.

Учасники конференції ознайомилися з інструментами та стратегіями поширення екологічних цінностей серед молоді та підвищення рівня їх екологічної свідомості з метою більш ефективного використання ресурсів, зменшення забруднення довкілля та збереження біорізноманіття.

Молоді лідери з  країн Східного партнерства, чиї заявки на участь були відібрані організаторами конференції, взяли участь у розробці та пітчінгу інноваційних проєктів, спрямованих на вирішення екологічних проблем.

Звіт конференції (англійською)

Програма, спікери

Публічні обговорення першого та другого дня доступні онлайн.