Учасники засідання обговорили результати діяльності групи на рівні національної платформи та на рівні Форуму. Відмітили додаткові переваги онлайн формату, який дозволяє розшити коло учасників та надає можливість активної участі всіх членів групи в діяльності платформи. Також обговорювали питання виконання плану роботи групи на 2020 рік та підготовки пропозицій до плану роботи на наступний рік.

В ході засідання представники Інституту економічних досліджень та політичних консультацій надали роз’яснення щодо термінів та можливих форматів проведення щорічної Асамблеї УНП СхП.

Під час засідання розглянули хід реалізації двох ініціатив в рамках РГ5: «Видимі та латентні наслідки COVID 19 для регулювання соціально-трудових відносин в сфері МСБ України» та «Covid 19 та соціальний діалог в туристичній галузі: практика ЄС та український реалії».

Зокрема, учасникам зустрічі представлено результати ініціативи «Видимі та латентні наслідки COVID 19 для регулювання соціально-трудових відносин в сфері МСБ України», яка реалізується Всеукраїнською профспілкою «Столиця-Регіони» та Федерацією профспілок працівників малого та середнього підприємництва України в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП», який адмініструє Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, що фінансується Форумом громадянського суспільства Східного партнерства та Європейським Союзом.

Інформація надана координатором РГ5 Світланою Внучко