Учасники засідання розглянули хід реалізації двох ініціатив «Програми та інструменти підтримки розвитку інноваційної сфери України» та «Освітня траєкторія: розвиток системи освіти у післякризовий період», проблеми молодіжної зайнятості та розвиток молодіжного діалогу у країнах Східного Партнерства.  Також обговорювались питання покращення комунікації всередині групи та налагодження кращої взаємодії з делегатами форуму громадянського суспільства СхП у контексті використання можливостей міжнародної співпраці.

Учасники засідання отримали детальні пояснення від представників Інституту економічних досліджень та політичних консультацій щодо можливих форматів проведення щорічної Асамблеї УНП СхП та підтримки діяльності групи.

За результатами обговорення наданих інформацій від спікерів засідання було прийнято рішення про ширше інформування членів групи про заходи ініціатив, які реалізуються,  а також про розширення контактів членів групи із ключовими організаціями, які працюють у тих сферах, які важливі для РГ4, особливо у питаннях вирішення проблем молоді, освіти та культури.

Було рекомендовано, в залежності від ситуації з коронавірусом, провести до кінця 2020 року хоча б одне оффлайнове засідання групи, на яке запросити представників відповідних Міністерств та організацій, які дотичні до обговорюваних проблем.

Група планує провести ще одне онлайнове засідання у жовтні цього року, з метою більш ширшого обговорення  питань проблем молодіжної зайнятості, розвитку молодіжного діалогу, мобільності молоді, онлайнової освіти та підтримки сфери культури та інновацій.

Інформація надана координатором РГ4 Іваном Кульчицьким