11-12 листопада 2016 р. відбулася Щорічна конференція УНП ФГС СхП

16
Лис
2016
Категорії: Новини / РГ1 / РГ2 / РГ3 / РГ4 / РГ5

11-12 листопада 2016 р. у м. Києві («Президент Готель», вул. Госпітальна, 12) відбулася Щорічна конференція Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Конференція пройшла за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародним Фондом «Відродження». У заході взяли участь представники 70 громадських організацій – членів Платформи – з усієї України, а також запрошені гості.

Програма першої дискусійної сесії конференції включала обговорення викликів і можливостей євроінтеграційних процесів в Україні та регіоні СхП, а також ролі УНП в цих процесах. У рамках звітної сесії Керівний Комітет УНП представив підсумки діяльності Платформи за попередній рік та свої очікування щодо її подальшого розвитку. Найбільше часу на конференції було відведено стратегічному та операційному плануванню діяльності Платформи. В рамках стратегічних сесій, що сумарно тривали цілий день, учасники конференції працювали спільно і в групах над формуванням бачення майбутнього УНП, визначенням її цінностей та пріоритетів роботи.

img_1912

img_2053

Заключною сесією Щорічної конференції УНП стали вибори нового Керівного комітету УНП – Національного Координатора та Координаторів Робочих груп Платформи. За підсумками голосування, новим Національним Координатором УНП було обрано Геннадія Максака («Рада зовнішньої політики «Українська призма»). Керівником Робочої групи 1 «Демократія, права людини, належне управління і стабільність» став Андрій Кулаков («Інтерньюз Україна»), натомість робочу групу 2 «Економічна інтеграція та зближення з політиками ЄС» очолив Максим Корявець («Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень»). Керівником РГ 3 була обрана Олександра Гуменюк («Гарні справи»). Робочу групу 4 «Контакти між людьми» очолила Марія Симонова (Антикорупційна кампанія «Чисті Виші»), а Робочу групу 5 «Соціально-трудова політики та соціальний діалог» – Вячеслав Рой (Центр соціальної безпеки та регіональних ініціатив).

Вітаємо новий Керівний Комітет УНП та бажаємо йому плідної і успішної роботи!

img_2177-edited

Матеріали конференції:

1) Програма конференції (pdf1);

2) Звіт щодо діяльності робочих груп УНП ФГС СхП у січні-листопаді 2016 р. (pdf2);

3) Коротка інформація про проект “Громадська синергія” (pdf3);

4) Перелік кандидатів на посади Національного Координатора та координаторів робочих груп. Інформація про них та їхнє бачення роботи (pdf4);

5) презентація виступу Геннадія Максака “Форум Східного партнерства: інструменти, форми діяльності, принципи роботи” (ppt1);

6) презентація виступу Юрія Вдовенка “Східне партнерство: цілі, завдання, перспективи” (ppt2);

7) презентація фасилітатора з питань стратегування Леоніда Богданова (ppt3);

8) детальний звіт про конференцію (pdf5).