10 березня відбудеться прес-конференція “Як кремлівська пропаганда проникає в медіа пострадянських країн”

07
Бер
2017
Категорії: Анонси / Новини / РГ1

Copy-of-Event_Disinformation-War_Website-1

10 березня 2017 р. о 14:00 в Українському кризовому медіа-центрі (вул. Хрещатик 2, «Український дім») відбудеться прес-конференція на тему «Як кремлівська пропаганда проникає в медіа пострадянських країн».

Під час прес-конференції будуть представлені результати міжнародного дослідження з впливу російської пропаганди на медіа країн Східного Партнерства (Україна, Білорусь, Молдова, Азербайджан, Вірменія, Грузія). Результати дослідження можна буде обговорити з представниками міжнародної групи проекту Борисом Навасардяном (Єреванський прес-клуб, Вірменія) та Андрієм Кулаковим (Інтерньюз-Україна). У презентації також візьмуть участь представники Міністерства інформаційної політики України. Планується скайп-включення учасників дослідження з Білорусі. Модеруватиме дискусію Геннадій Максак, Національний координатор Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства, голова Ради зовнішньої політики «Українська призма». 

Учасники прес-конференції окреслять, які основні тези і меседжі кремлівської пропаганди переважають в медіа пост-радянських країн і хто бере участь в їх поширенні, а також як російська пропаганда впливає на медіа-сферу відповідних країн.

Захід відбуватиметься в рамках діяльності Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства. Наприкінці січня презентація дослідження була організована Форумом громадянського суспільства Східного Партнерства в Європейському парламенті (Брюссель).

Робоча мова заходу – українська, російська, англійська.

Участь журналістів – за умови попередньої реєстрації. Контактний телефон: 097 6959316.

 

Прес-конференція відбудеться за підтримки проекту “Громадська синергія”, що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародним фондом “Відродження”.

Організаційна підтримка заходу також здійснюється Українським кризовим медіа-центром.